قیمت میلگرد برنجی

1402.07.27
ریال ؟ هر کیلوگرم
  • قیمت میلگرد برنجی
  • قیمت لوله برنجی
  • قیمت تسمه برنجی
  • قیمت 6 پر برنجی
درجه 1

برنج یکی از بی شمار آلیاژهای مسی می باشد که حاوی درصدی روی (به میزان حدوداً 38 درصد) و مقداری سرب است. شما می‌توانید قیمت برنجی را از طریق  پیامرسان های واتس اپ ، تلگرام و روبیکا  به شماره 09359545454 از ما در هر زمان استعلام بگیرید.

به طور کلی این آلیاژ کاربرد های متعددی دارد. اگر بخواهیم به صورت گذرا به عناصر سازنده این آلیاژ اشاره کنیم ؛ مس از 58 الی 61 درصد ، روی از 36 الی 40.5 درصد ، سرب 1.2 الی 2.5 درصد و مقداری در حدود 0.3 درصد آهن .

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به بخش مشخصات برنجی در همین سایت مراجعه کنید که تمامی خواص فیزیکی و شیمیایی این آلیاژ خدمت شما نگاشته شده.

 

قیمت برنجی

 

قیمت برنجی به طور مستقیم به قیمت عناصر موجود در این آلیاژ علی الخصوص قیمت مس و روی وابسته است. قیمت آلیاژ برنجی تحت تأثیر نوسانات بازار، عرضه و تقاضای  مس کاتدی در بورس کالا و … دائماً در حال تغییر می باشد. این آلیاژ به صورت داخلی و تولید داخل کشور عزیزمان با کیفیتی مثال زدنی و هماهنگ با استاندارد های روز جهانی موجود است. رنگین فلز ممقانی همواره با انواع روش ها جهت حفظ قیمت آلیاژ برنجی در حداقل ترین مقدار ممکن و حفظ اصل کیفیت تمامی محصولات خود می کوشد.

 

برای اطلاع از آخرین قیمت برنجی می‌‏توانید با شماره تلفن پایین همین صفحه تماس بگیرید. همچنین قیمت روزانه آلیاژ برنجی در جدول قیمت برنجی در همین صفحه قابل مشاهده و دسترسی است. قیمت این محصول همواره برای اینکه مشتریان دچار ضرر و زیان مالی نشوند مدام بروز رسانی می‏‌شود.

 

قیمت میلگرد برنجی

 

میلگرد برنجی ؛ یکی از پر فروش ترین و پر اهمیت ترین مقاطع آلیاژ برنجی است که در موارد مختلفی کاربرد دارد. در ابتدای همین صفحه قیمت میلگرد برنجی آورده شده است. قیمت گرد برنجی براساس استاندارد C37700 و تولیدی کارخانه مشهد بوده و در قطرهای مختلف قیمت گذاری شده است. برای دریافت اطلاعات تکمیلی با ما در ارتباط باشید. 

 

 

خریدی با کیفیت و بهترین قیمت را بدون داشتن محدودیت در حجم سفارشات را با رنگین فلز ممقانی امتحان کنید.

 

 

 

قیمت لوله برنجی

 

قیمت لوله برنجی نیز بالای صفحه آورده شده است. شما می‌توانید قیمت برنجی را از طریق  پیامرسان های واتس اپ ، تلگرام و روبیکا  به شماره 09359545454 از ما در هر زمان استعلام بگیرید.

 

خرید برنجی

 

خرید برنجی از رنگین فلز ممقانی که در حوزه ی فلزات رنگین سابقه ای طولانی و درخشان دارد را می توانید با ارسال پیام در پیامرسان ها و یا تماس با شماره تلفن 66802971 را تجربه کنید. شما مشتریان عزیز می‏‌توانید پس از استعلام آخرین قیمت از طریق وب‌سایت یا برقراری تماس تلفنی با کارشناسان ما نسبت به سفارش‌‏دهی آلیاژهای برنجی اقدام فرمایید. برای تماس با ما در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح  الی ۱۷ و یا پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 14 با شماره 66809246– ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 

البته گفتنی است که قیمت کلیه محصولات ما  در کل سایت و تمامی صفحات براساس واحد کیلوگرم محاسبه و قرار داده شده است. پس در هنگام خرید برنجی از رنگین فلز ممقانی به این نکته توجه فرمایید. البته لازم به ذکر است که تعیین واحد کیلوگرم برای خرید و فروش این محصول بهترین روش می باشد زیرا ضرر و زیان مالی با توجه به گرانبها بودن آلیاژ برنجی به صفر می رسد.

ممنون از اینکه ما را برای خرید آلیاژ های پایه مسی انتخاب کرده اید.